OSTATNÉ PRODUKTY

Kód: 49/MAR 49/SUK 49/SUK2 49/SUK3 49/SUK4 49/BRE Zvoľte variant
Značka: SUKRIN
€7,50 €7,50 €7,50 €7,50 €7,50 €9 od €7,50 €7,50 / 1 ks €7,50 / 1 ks €7,50 / 1 ks €7,50 / 1 ks €7,50 / 1 ks €9 / 1 ks
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

TU si vyberte zo všetkých nezaradených produktov. Samozrejme sú všetky bez pridaného cukru a osladené sukrinom.

Detailné informácie

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Podrobný popis

BREZOVÝ SLAD

-sladí a vyzerá ako cukor -prírodný, bez cukru -100% biologický -vegan

Obsah: 500 g stolového sladidla na báze xylitolu z kontrolovaného organického pestovania.
Zloženie: Sladidlo: Xylitol E967, z certifikovaného ekologického pestovania
Prírodná sladkosť bez lepku, fruktózy a laktózy! Vegánsky a bez použitia genetického inžinierstva. Dobre sa hodí na nízkokalorické sladenie jedál a nápojov.

Použite na vykúzlenie koláčov, sušienok, zákuskov, zmrzliny a limonád. Brezový slad bez cukru je ľahko rozpustný a má rovnaký konzervačný účinok ako cukor. Preto je tiež ideálny na výrobu džemu a sirupu. Potešenie bez výčitiek svedomia!

Sladký organický brezový slad - to je xylitol v certifikovanej ekologickej kvalite od Genuss ohne Reue GmbH , európsky špecialista na výživu bez cukru a nízkym obsahom uhľohydrátov. Získané z ekologicky vypestovanej kukurice.
Bez stolového cukru, chemicky syntetizovaných sladidiel, príchutí alebo prísad. Kontrolované a certifikované nemeckými inštitúciami BIO. Brezový slad bez cukru je ideálny pre každého, kto chce jesť stravu s nízkym obsahom kalórií a pri pravidelnom používaní prispieva k udržaniu mineralizácie zubov.
Organický brezový slad je ideálna na sladenie a pečenie. Populárny pre torty, sušienky, obilniny a nápoje s rovnakou sladkosťou ako cukor.

PODROBNOSTI

Energetická hodnota: 1000 kJ
Tuky: 0 g
Sacharidy: 100 g
Bielkoviny: 0 g
Soľ: 0 g
Cukor: 0 g
Váha: 0.5 kg
PLU:

TT050100001

SUKRIN MARCIPÁN (BEZ CUKRU)

Použite ako náhradu marcipánu. Marcipán pozostáva hlavne z dvoch zložiek; mandle a cukor. Mandle sú plné užitočných látok pre vaše telo, zatiaľ čo cukor je len prázdne kalórie. V bežnom marcipáne je to až 70% cukru. To znamená, že aj keď dostanete malé množstvo mandlí, dostanete viac ako dvakrát toľko cukru na váš výrobok, ako ho budete jesť. Čo keby sme mohli odstrániť nezdravý cukor z marcipánu a nahradiť ho niečím. Čo je dobré pre telo? Sukrin Marcipán - dobrá správa pre všetkých milovníkov zdravého marcipánu Sukrin Marcipán je prirodzene osladený Sukrinom a Stéviou a neobsahuje ani pridaný cukor ani umelé sladidlo. Sukrin Marcipán chutí ako obyčajný marcipán, ale obsahuje niektoré sacharidy a veľa vlákniny. Pretože všetky prázdne kalórie z cukru sú odstránené, znižuje obsah kalórií o 30% v porovnaní s bežným marcipánom. S našim marcipánom môžete urobiť vynikajúcu cukrovinky a ľahko sa varí na marcipánových viečkach na koláčoch.

zloženie: Mandle (40%), sladidlá (erytritol, glykozidy steviolu), izomalto-oligosacharidy, oligofruktóza (diétna vláknina), voda, sorbát draselný (konzervačný prostriedok).

PODROBNOSTI
Energetická hodnota: 1252 kJ
Tuky: 20 g
Sacharidy: 8 g
Bielkoviny: 8,2 g
Soľ: 0,03 g
Vlákniny: 28 g
Cukor: 3,1 g
Váha: 0.2 kg

STÉVIOVÉ KVAPKY - NEUTRÁL

Stéviové kvapky – prírodné sladidlo, bez kalórií. Do jedál a nápojov pridajte kvapky stévie a osladte si chuť bez obsahu kalórií.

Len niekoľkými kvapkami môžete do kávy pridať jemnú príchuť vanilky, urobiť jogurty viac vzrušujúcimi s chuťou karamelu, vyšľahať šľahačku s čokoládovou príchuťou, kreatívnu ovsenú kašu a zmeniť každý nápoj alebo zákusok na zábavný, chutný a zábavný zážitok. Kvapky Stévia sú prírodné sladidlo, ktoré dodáva veľa chuti bez akýchkoľvek kalórií.

  • Prirodzene sladké
  • Žiadne kalórie
  • Žiadne uhľohydráty
  • Nulový účinok na hladinu cukru v krvi
  • Priateľský k zubom

Kombinujte kvapky Stévia s rôznymi produktmi Sukrin, aby ste dosiahli rovnomernejší (lepší / chutnejší) výsledok. Kvapky sú perfektné ako ďalšie sladidlo v receptoch, ako je puding, zmrzlina, pečivo, palacinky, oblátky a horúca čokoláda.

Kvapky Stevia prichádzajú v neutrálnych, vanilkových, čokoládových a karamelových arómach. Päť kvapiek sa rovná približne 1 čajovej lyžici stolového cukru.
 

PODROBNOSTI
Energetická hodnota: 0 kJ
Tuky: 0 g
Sacharidy: 0 g
Bielkoviny: 0 g
Soľ: 0 g
Vlákniny: 0 g
Cukor: 0 g
Váha: 0.05 kg

O Funksjonell Mat AS

Funksjonell Mat AS bola založená v roku 2007. Naším cieľom je poskytovať inovatívne produkty pre jednoduchší zdravý život. Všetky naše výrobky sú založené na prírodnej báze a sú nami vyvinuté. Dopyt po našich výrobkoch stále rastie a máme zastúpenie vo väčšine európskych krajín ako už aj mimo Európy.

Naše hlavné sídlo je v Osle, v Nórsku.

Adresa:
Funksjonell Mat AS
Gamle Leirdals vei 12
1081 Oslo

Telefón: +47 21 89 98 00
Identifikačné číslo: 991,541,624

email: post@funksjonellmat.no

 

O  Sukrine na Slovensku

Na Slovensku túto firmu zastupuje firma LENOSADA s.r.o.

Všetky výrobky sú vyrábané z prírodných zložiek naším nutričným tímom v Nórsku. Neustále pracujeme na vývoji nových produktov. Dopyt po týchto výrobkoch v Európe enormne rastie a od júla 2014 sú konečne dostupné aj na Slovensku. Ak ste konzument, predajca, nutričný poradca, alebo novinár a chcete sa dozvedieť o našich produktoch viac, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na:

LENOSADA, s.r.o

Záleská cesta 1402

900 45 Malinovo

info@lenosada.sk,

02/33 88 93 45, 00421 911 364 201